ТОП НАСТАНИ

Настани

AC/DC @ Zeltweg, Austria

14.05.2015 Zeltweg, Austria
14.800,00 ден.

EXIT 2015

Петровардинска Тврдина, Нови Сад, Србија 9-12. Јули 2015
3.599,00 ден.

JUDAS PRIEST @ BELGRADE CALLING 2015

Понеделник, 29.06.2015 Калемегдан
3.500,00 ден.

One Direction @ Vienna

Vienna 10.06.2015, 18:15 ч.
12.950,00 ден.

ROXETTE @ ARMEEC ARENA SOFIA

17.06.2015, Среда Почеток : 20:00 часот.
1.900,00 ден.

Владо Јаневски

Арена Борис Трајковски 03.04.2015 - Петок
300,00 ден.

ДИНО МЕРЛИН @ Арена Борис Трајковски

Арена Борис Трајковски 28.03.2015 Почеток: 21:00 ч.
900,00 ден.

Ж.Р.К. Вардар - Ж.Р.К. Ѓер

04.04.2015(Сабота)Почеток: 19:00 С.Ц. Јане Сандански
200,00 ден.

МАКЕДОНИЈА - АВСТРАЛИЈА || Пријателски натпревар

30.03.2015, Понеделник Национална Арена „ФИЛИП ВТОРИ“ Почеток: 21:00 ч.
100,00 ден.

Македонија - Белорусија ( Квалификации за Европско Првенство 2016)

27.03.2015, Петок Арена Филип Втори , Скопје
100,00 ден.

РК ВАРДАР - РК КИЕЛЦЕ || ЛИГА НА ШАМПИОНИ

СЦ Јане Сандански
450,00 ден.
Вести
ЗАМЕНА НА СЕЗОНСКИ БИЛЕТ - понеделник, 29 септември 2014
ЗАМЕНА НА СЕЗОНСКИ БИЛЕТИ ЗА РК ВАРДАР
детали