СТРАЈК @ ТАКСИРАТ 2.0

Taksirat 2.0, , Младински Културен Центар, Скопје

20:00

02 Dec

СТРАЈК @ ТАКСИРАТ 2.0

Event details

Date (start) 02-12-2018
Festival Taksirat 2.0
City Скопје
Time (start) 20:00

Event map

СТРАЈК @ ТАКСИРАТ 2.0

Конечно: Концерт на СТРАЈК!!!
Сурово искрен е врвниот андерграунд хип-хоп, а таму со посебен респект и моќен израз, сурово искрено твори еден и единствен СТРАЈК

Прв пат евер со самостоен настап во живо:
2-ри декември, МКЦ, Скопје!
Промо билети по цена од 300 денари

КОНЦЕРТОТ Е КОМПЛЕТНО РАСПРОДАДЕН!

Tickets

  • Партер

    Buy tickets

    Партер, 02-12-2018 Price: 300ден.