Нова година @ Marriott Hotel

Skopje Marriott Hotel, Скопје

21:30

31 Dec

Нова година @ Marriott Hotel

Детали за настанот

Датум (старт) 31-12-2018
Локација Skopje Marriott Hotel
Град Скопје
Почеток 21:30

Мапа на настанот

Прослава на нова година

Новогодишна Black & White забава во големата сала на Скопје Мериот Хотел


Се ближи Нова година. Ќе сакате да се забавувате со стил. На некое незаборавно место. Различно и уникатно.
 Прославете го дочекот на Новата 2019 година со Скопје Мериот исполнета со музика и убава храна, како и танцување до утринските часови. Релаксирајте се знаејќи дека некој се погрижил за сите детали, од декорирана сала до вкусно јадење, и забава до полноќ.


Уникатно танц шоу, светски хитови и спектакуларна забава со 
Filip Jordanovski Live Band.

31 декември 2018, 21:30 часот
Цена на билет
: 2500 денари од лице Јадење и неограничени, одбрани пијалаци
Новогодишно мени со македонски и меѓународни специјалитети


Ако ви се потребни дополнителни информации, обратете ни се на + 389 2510 2510, +389 70 290 977, 071 242 398

НАСТАНОТ Е КОМПЛЕТНО РАСПРОДАДЕН!

Билети

Продажни места

allm