РК ВАРДАР 1961 – РК ВОЈВОДИНА

Спортски центар „Јане Сандански”, Скопје

18:00

06 Apr

РК ВАРДАР 1961 – РК ВОЈВОДИНА

Event details

Date (start) 06-04-2023
City Скопје
Time (start) 18:00

Event map

РК ВАРДАР 1961 – РК ВОЈВОДИНА

Во продажба се билетите за мечот Вардар – Војводина за првиот четвртфинален меч од СЕХА – Газпром лигата.

Натпреварот меѓу Вардар и Војводина е закажан за 6 април 2023 со почеток во 18 часот во СЦ „Јане Сандански“

Цени на билети по блокови:

Блокови 1, 2,3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14 и 15, 16:
Цена – 150 денари

Блокови А2, А3, А4, А5 и А6:
Цена – 200 денари

Продажба на билети (доколку останат слободни места) ќе има и пред самиот почеток на средбата, на билетарницата на СЦ „Јане Сандански” два часа (2 часа) пред почетокот на натпреварот.

Tickets

  • Билет

    Buy tickets

    06-04-2023 Price: 150-200ден.