Македонија – Естонија

С.Ц. Борис Трајковски, Скопје

20:15

20 Feb

Македонија – Естонија

Детали за настанот

Датум (старт) 20-02-2020
Град Скопје
Почеток 20:15

Мапа на настанот

Македонија – Естонија

Кошаркарската репрезентација овој месец ќе ги започне квалификациите за Евробаскет 2021. Нашите најдобри кошаркари од А-тимот ќе ги бранат националните бои во А1 АРЕНА, Спортски центар „Борис Трајковски“, на 20.02.2020, со почеток во 20:15 часот.

Билети

Продажни места

allm