РК Вардар 1961 – РК Алкалоид

Спортски центар „Јане Сандански”, Скопје

18:30

24 Sep

РК Вардар 1961 – РК Алкалоид

Event details

Date (start) 24-09-2022
City Скопје
Time (start) 18:30

Event map

РК Вардар 1961 – РК Алкалоид

Од денеска (21 септември 2022) почнува продажбата на билети за мечот од 4. коло од домашната Супер лига меѓу РК Вардар 1961 и РК Алкалоид.

Натпреварот меѓу Вардар и Алкалоид е закажан за в сабота (24 септември) во 18,30 часот во салата во СЦ „Јане Сандански“.

Tickets

  • Билет

    Buy tickets

    24-09-2022 Price: 50-100ден.