ОК Вардар – ОК Шутова

Спортска сала „Градски парк“, Скопје

18:00

17 Mar

ОК Вардар – ОК Шутова

Детали за настанот

Датум (старт) 17-03-2019
Град Скопје
Почеток 18:00

Мапа на настанот

Одбојкарски натпревар

На 17-ти Март 2019 со почеток од 18 часот во Спортската Сала “Градски Парк”,
тимот на ОК ВАРДАР ќе ги одмери силите со Шутова.
Дојдете да ги поддржиме младите и идни надежи на ОК ВАРДАР и на македонската одбојка,
да издвојуваат победа и да се доближат скалило погоре до освојување на шампионската титула.

ОК ВАРДАР ви благодари за поддршката и ве поканува да бидете дел од црвено црната магија.

Време е за нови победи и успеси.

Билети

Продажни места

allm