Мирза Селимович @ Aqua Park Probisthip

Аква парк – Пробиштип, Пробиштип

23:00

29 Jun

Мирза Селимович @ Aqua Park Probisthip

Детали за настанот

Датум (старт) 29-06-2019
Град Пробиштип
Почеток 23:00

Мапа на настанот

Концерт

Спектакуларен настап на 29ти јуни (сабота) во Аква Парк Пробиштип – единствениот Мирза Селимович за прв пат со неговиот бенд.
Билети во претпродажба по 200 денари на билетарата на Аква паркот и преку продажната мрежа на МкТикетс, билети на врата по цена од 300 денари.
Информации и резервации на 077 754 024

Билети

Продажни места

allm