GREEN BEACH FESTIVAL

Хотел Еуротел, Струга

21:00 04:00

01 - 03 Aug

GREEN BEACH FESTIVAL

Детали за настанот

Датум (старт) 01-08-2019
Датум (крај) 03-08-2019
Локација Хотел Еуротел
Град Струга
Почеток 21:00
Крај 04:00

Мапа на настанот

GREEN BEACH FESTIVAL

The 10th anniversary edition of GREEN BEACH FESTIVAL puts forth a two-day program for the no.1 summer party
1st & 2nd August 2019, Struga

✔ Confirmed acts:
Paul Kalkbrenner ✖ Thursday, August 1, 2019
Adriatique (4 Hour Set) ✖ Friday, August 2, 2019

📣 More acts coming soon!

Билети

  • ДВОДНЕВЕН ФЕСТИВАЛСКИ БИЛЕТ

    Купи билети

    Партер, Цена: 700ден.

Листа на артисти

PAUL KALKBRENNER

PAUL KALKBRENNERGermany

Неповторливиот уметник на кој му успева да биде врвен и на андерграунд и на мејнстрим сцената во исто време, пристигнува за прв пат во Македонија, на 1-ви август во Струга!

ADRIATIQUE

ADRIATIQUESwitzerland

Adriatique - највозбудливото техно DJ дуо во моментов, премиерно во Македонија на 2-ри август на Green Beach Festival во Струга