Tropico Band @ Aqua Park Probishtip

Аква парк – Пробиштип, Пробиштип

23:00

10 Aug

Tropico Band @ Aqua Park Probishtip

Детали за настанот

Датум (старт) 10-08-2019
Град Пробиштип
Почеток 23:00

Мапа на настанот

Концерт

Почитувани,
На ваше задоволство премиерно во Аква Парк ви ги претставуваме еден од најдобрите бендови на балканот, ТРОПИКО БЕНД, сабота (10.8), ве очекува незаборавна забава, Забава која ќе се памети!

Резервирајте го вашето место на време на тел: 077/754-024

Билети во предподажба по цена од 200 мкд на билетарата на Аква Паркот и преку продажната мрежа на www.mktickets.mk

Билети

Продажни места

allm