STEPHAN BODZIN LIVE / FIDELES

СРЦ „Кале“, Skopje

22:00

29 Dec

STEPHAN BODZIN LIVE / FIDELES

Детали за настанот

Датум (старт) 29-12-2018
Локација СРЦ „Кале“
Град Skopje
Почеток 22:00

Мапа на настанот

STEPHAN BODZIN LIVE / FIDELES

Подгответе се за поинакво искуство – музика продуцирана пред вас од Stephan Bodzin, влијателниот германски диџеј и техно продуцент со статус live act maestro на електрoнската сцена!
Да ја завршиме годината со Telekom Electronic Beats журка, за која долго време ќе се зборува!

Билети

Продажни места

allm