Loading Events
  • This event has passed.
ноември 9 @ 11:00 pm - ноември 10 @ 2:00 am
200 ден

Претпоследен концерт во најава за годинешното издание на Cinedays Festival of European Film.
За прв пат во Скопје директно од Берлин трансцеденталното психоделично племе – TAU!
09.11.2018
23:00
МКЦ Скопје
Влезници по цена од 200 денари преку продажната мрежа на МК Тикетс

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online