Loading Events
  • This event has passed.
септември 15 @ 10:00 pm
1000 ден

Win Music Freedom ви го претставува најбараното дуо на денешницата, Tale Of Us!

15 септември, Хотел Средно Водно

Дојдете и бидете дел од најголемата журка досега!

Предпродажба: 1000МКД
На влез: 1200МКД

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online