Loading Events
  • This event has passed.
јули 12, 2017 @ 9:00 pm
1000ден

ФОРПЛЕЈ Џез квартет:
Боб Џејмс (клавијатури), Неjтан Ист (бас),
Чак Лоуб (гитари) и Харви Мејсон (тапани)
Оркестарот на Македонската филхармонија
Диригент: Емин Џијан

Купи Билет Онлајн