Loading Events
  • This event has passed.
март 17 @ 8:00 pm - 10:00 pm
300ден

„Стјуардеси“ беше премиерно изведена на 6 декември 2013 година и од тогаш претставата ја виделе над 32.000 посетители. Претставата е во режија на Синиша Евтимов, играат Атанас Атанасовски, Валентин Костадиновски-Тино, Жаклина Петровска, Кристина Ласовска, Тања Мицков и Марија Кондовска.

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online