Loading Events
декември 2 @ 8:00 pm
300ден

Конечно: Концерт на СТРАЈК!!!
Сурово искрен е врвниот андерграунд хип-хоп, а таму со посебен респект и моќен израз, сурово искрено твори еден и единствен СТРАЈК

Прв пат евер со самостоен настап во живо:
2-ри декември, МКЦ, Скопје!
Промо билети по цена од 300 денари

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online