Loading Events
  • This event has passed.
септември 22, 2017 @ 11:00 pm - септември 23, 2017 @ 5:00 am
800ден

Win Music Freedom забавите продолжуваат со повторното гостување во Македонија на светскиот суперстар DJ и продуцент Solomun.
Заедно со него ќе настапат и Johannes Brecht и Lehar.

Цена:
800 МКД – Претпродажба
900 МКД – На влез

Купи Билет Онлајн