Loading Events
  • This event has passed.
јули 26 @ 11:00 pm - јули 27 @ 4:00 am
200ден

На 26-ти Јули (четврток),ви го најавуваме најавтентичниот Македонски
хип хоп артист Слаткаристика кој по една година во Охрид во клубот Awake ќе одржи клупски концерт.
Посетителите ќе имаат можност да ги слушнат сите големи хитови на Слаткаристика. Се најавува голем клубски спектакл, а за тоа да биде
потврдено атмосверата ќе ја загрева DJ Che.

Ве очекуваме!!!

Карти во претпродажба по цена од 200 мкд преку продажната мрежа на MKТиckets.

 

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online