Loading Events
  • This event has passed.

“SIMPLY THE BEST” – ТРАДИЦИОНАЛЕН КОНЦЕРТ ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ ВАСИЛИЦА 12.01.2018

јануари 12 @ 8:00 pm - 10:30 pm
Македонска Опера и Балет
800ден
јануари 12 @ 8:00 pm - 10:30 pm
800ден

Детали за настанот

Дата:
јануари 12, 2018
Час:
8:00 pm – 10:30 pm
Цена на билетот
800МКД

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online