Loading Events
ноември 17 @ 10:00 pm - ноември 18 @ 1:00 am
250 ден

За прв пат во Скопје, американското експериментално хип хоп дуо SHABAZZ PALACES во МКЦ, во рамки на Cinedays Festival of European Film.

17.ноември.2018
МКЦ Скопје
23:00
Влез: 250 денари

Билети по цена од 250 денари во продажба преку продажната мрежа на MkTickets

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online