Loading Events
  • This event has passed.
март 31, 2017 @ 10:30 pm - 11:00 pm
500ден

Легендарниот Нигериски музичар Сеун Кути и неговиот бенд Egypt 80 на 31 Март во Станица 26
Почеток – 23:00h

SEUN KUTI & EGYPT 80

Билети во предпродажба oд 20март до 27март по цена од 500мкд

Потоа 700мкд а на самиот влез по цена од 900мкд.

Билетите се во строго ограничен број.

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online