Loading Events
  • This event has passed.
април 21, 2017 @ 10:00 pm - 11:30 pm
200ден

Поради огромниот интерес и брзото распродавање на првото стенд-ап шоу закажано за 21 април организаторот закажува нов, втор термин за истата вечер. 

Од утре ќе бидат пуштени влезници и за вториот термин од 22:00 часот. Датумот, локацијата и хуморот остануваат исти. 

Еден од најпопуларните актери и несомнено најдобриот македонски стенд-ап комичар целосно го распродаде првиот термин за големата сала на НУЦК „Антон Панов“ и најавува одлична петочна детоксикација за струмичани.

Во продажба се пуштени дополнителен, но ограничен број влезници по истата цена од 200 денари.

Водителот кој последно нè засмеваше до солзи на годинашното издание на „Златна Бубамара“ за првпат ќе приреди уникатно шоу пред струмичката публика.

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online