Loading Events
  • This event has passed.
септември 15 @ 11:30 pm - септември 16 @ 4:00 am
200 ден

Со задоволство го најавуваме младиот и харизматичен Мирза Селимовиќ кој ќе ја забавува скопската публика на 15. септември. Јавноста го запозна по неговата победа во осмата сезона на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, а оттогаш ја забавува публиката на своите многубројни настапи. Тој досега има издадено повеќе песни меѓу кои: Mjesto Zlocina, Da Se Opet Rodim , Imash Me , Bolish Me и многу други хитови кои ќе бидат дел од неговиот репертоар во „Central Park summer club“ на 15. септември.

 

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online