Loading Events
  • This event has passed.
октомври 9, 2017 @ 8:30 pm - 11:00 pm
100ден

Македонија – Лихтенштајн (9. октомври, стадион „Младост“, Струмица)

Последната пресметка од  квалификациите за СП 2018 во Русија меѓу Македонија и Лихтенштајн е на 9. октомври во 20:45 часот. Пандев, Несторовски, Хасани, Барди и останатите од составот на селекторот Игор Ангеловски ги бодриме на стадионот „Младост“ во Струмица.

Купи билет и бодри ја Македонија!

ПОБЕДУВАЈ И БОРИ СЕ – БОРИ СЕ И ПОБЕДУВАЈ!

Купи Билет Онлајн