Loading Events
јули 27 @ 9:30 pm
650 ден

GREEN BEACH FESTIVAL ова лето ќе се одржи на 27-ми јули во Струга. Најголемиот фестивал на електронската музика кај нас, годинава го предводи најпопуларната дама на светската електронска сцена, прогласена и за најдобар диџеј за 2017-та година  – НИНА КРАВИЦ! На овој настан, сибирската техно дива позната по бескомпромисните и енергични диџеј-сетови, конечно, за прв пат ќе се претстави пред македонската публика и тоа во врвот од нејзината кариера!

Повеќе за настанот: на овој линк

Продажни места:
Продажната мрежа на МкТикетс
Кино Карпош
Кафе Бар Цреша
Баду Бар
Кафе Бар Љубов
Кафе Бар Синдикат
Кафе Круг – Аеродром
Младински Културен Центар
Цвеќара Розе Веро 2

Кафе Радост – Битола
Трговски Кафе  – Куманово
Da Vinci’s Pub – Велес
Мезе бар Барабар – Струга
Мезе бар Кингстон – Струга
Плажа Галеб – Струга
Книжара Клио – Струга
Тамаро Маркети – Охрид и Струга
Corner Bistro – Охрид
Cliff of Moher – Македонска Каменица

 

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online

Купи  VIP  Билет Онлајн

Buy  VIP  Ticket Online