Loading Events
  • This event has passed.
мај 29 @ 7:30 pm - 11:30 pm
500ден

#ТАКСИРАТ20 ви ги претставува Gogol Bordello во Скопје!
Славниот џипси-панк бенд и еден од најимпресивните live бендови на денешницата, на 29-ти мај гостува со концерт во Младинскиот Културен Центар во Скопје, а во рамки на Seekers And Finders турнејата за истоимениот, нов албум!

Продажната мрежа на МкТикетс
-Билетарата на МКЦ
-Кафе Браво

GOGOL BORDELLO ? 29-ти мај 2018, во МКЦ
Влез: 19:30 / Почеток: 20:30

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online