Loading Events
  • This event has passed.
март 26, 2017 @ 8:00 am - 10:30 pm
1200ден

Заради големиот интерес на публиката за Премиерата на мјузиклот „Тајно моја“ во чест на Тоше Проески,

Македонската опера и балет ја известува јавноста дека после завршувањето на „Кастинг талент шоу“ од кое ќе се одберат едно девојче и едно момче кои ќе настапат во мјузиклот, ќе започнат завршните подготовки за реализација.

Мјузиклот се презакажува за 26март 2017 година. Важат истите билети, односно сите кои имаат купен билети за 21 март ќе можат да влезат на мјузиклот со истите.

 

 

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online