Loading Events
  • This event has passed.
ноември 8 @ 9:30 pm
300ден

Jazz Fortnight
Втор дел
По успешниот почеток продолжуваме со нов ексклузивен концерт.
Овој пат станува збор за промоција на деби албумот од џез артистот Djole Grujovski наречен „Reflections“.

Локацијата е веќе позната: Public Room Скопје.
Дата: 08 ноември 2018, со почеток од 21:30 часот.

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online