Loading Events
  • This event has passed.
септември 26 @ 9:00 pm
150 ден

Младиот тетовски рап артист Трпески Никола a.k.a. САМ го најавува својот деби албум – „Огледало“.

Како дел од концертната турнеја го најавуваме настапот во Public Roomна 26-ти септември во 21:00 часот.

Гости на вечерта се DJ Drazi DragsGloomié и Rap Pozitiv.

Албумот е прво официјално издание на издавачката куќа Humble Origins.

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online