Loading Events
  • This event has passed.
февруари 13 @ 8:00 pm
300ден

Стјуардеси 

 

„Стјуардеси“ беше премиерно изведена на 6 декември 2013 година и од тогаш претставата ја виделе над 32.000 посетители. Претставата е во режија на Синиша Евтимов, играат Атанас Атанасовски, Валентин Костадиновски-Тино, Жаклина Петровска, Кристина Ласовска, Тања Мицков и Марија Кондовска.

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online