Loading Events
  • This event has passed.
декември 12, 2017 @ 4:00 pm - 5:00 pm
100ден

МЕТАЛУРГ – ДИНАМО ПАНЧЕВО

 

Вип Арена Борис Трајковски

12.12.2017

Почеток: 16:15 часот

Купи Билет Онлајн