Loading Events
  • This event has passed.
март 28, 2017 @ 6:00 pm
100ден

Македонската А репрезентација на 28. Март во 18:00 часот на Националната арена игра пријателски натпревар против Белорусија. Билетите за пресметката на нашата најдобра селекција против белорусите можете да ги купите во преку продажната мрежа на mktickets и на официјалниот штанд на ФФМ во Skopje City Mall.

Пандев, Несторовски, Хасани и останатите од дружината на селекторот Игор Ангеловски ги бодриме на нашата арена. Картата е по симболична цена од 100 денари.

дозволено е максимум 5 билети по лична карта

 

ПОБЕДУВАЈ И БОРИ СЕ – БОРИ СЕ И ПОБЕДУВАЈ

#Македонија

Покрај стандардните продажни места билети се продаваат и во:

ТА Скала Травел – Струмица

ТА Атлантик Турс – Скопје

TA Атлантик Турс – Кавадарци

ТА Мерион Травел – Куманово

ТА Ана Турс – Битола

Кафе Бар Концепт – Струмица

ТА Бран – Прилеп

Тобако Вона Пет – Гостивар

ТА Глобус Травел – Охрид

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online