Loading Events
  • This event has passed.
ноември 14, 2017 @ 1:00 pm - 5:00 pm
100ден

По завршувањето на квалификациите за Светското Првенство во Русија 2018 година, следуваат пријателските наптревари на Македонската фудбалска А репрезентација.

Македонија – Австрија

14.11.2017    13:00 часот

 Национална Арена Филип II

Купи Билет Онлајн

Buy Tickets Online