Loading Events
  • This event has passed.
мај 15 @ 8:00 pm
500ден

Детали за настанот

Дата:
мај 15
Час:
8:00 pm – 10:00 pm
Цена на билетот
500МКД

Место

Македонска опера и балет
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online