Loading Events
  • This event has passed.
April 13 @ 8:30 pm - 11:00 pm
300ден

MAGNIFICO

📣 MAGNIFICO на 13-ти април во Станица 26!
Едно од најинтригантните имиња на музичката сцена во регионов, словенечкиот музичар Роберт Пешут Мањифико доаѓа во Скопје подготвен да приреди незаборавно концертно доживување за македонската публика.

🎫 БИЛЕТИ во сите продажни места на MkTickets:
претпродажба – 300 денари,
на врата – 400 денари.

Buy Tickets Online