Loading Events
July 27 @ 9:30 pm
500ден

GREEN BEACH FESTIVAL ова лето ќе се одржи на 27-ми јули во Струга. Најголемиот фестивал на електронската музика кај нас, годинава го предводи најпопуларната дама на светската електронска сцена, прогласена и за најдобар диџеј за 2017-та година  – НИНА КРАВИЦ! На овој настан, сибирската техно дива позната по бескомпромисните и енергични диџеј-сетови, конечно, за прв пат ќе се претстави пред македонската публика и тоа во врвот од нејзината кариера!

Повеќе за настанот: на овој линк

ПРОМО билети: 500 денари.
* Ограничена понуда

Продажни места:
Продажната мрежа на МкТикетс
Кино Карпош
Кафе Бар Цреша
Баду Бар
Кафе Бар Љубов
Кафе Бар Синдикат
Кафе Круг – Аеродром
Трговски Кафе  – Куманово
Da Vinci’s Pub – Велес
Мезе бар Барабар – Струга
Cliff of Moher – Македонска Каменица

 

Купи Билет Онлајн

Buy Ticket Online